Danışan Yorumları

arkadasina-psikolog-oner-tavsiye-et

Psikolojik Danışman Şenol BAYGÜL için Sitemizin Danışan Yorumları kısmından ve www.tavsiyeediyorum.com  internet sitesisinin güvenirlik taahüdü gereğince incelemeden geçmiş ve yayınlanmış tavsiye/teşekkür yazılarını okuyarak doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. 

Şenol BAYGÜL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürlerden Bazıları aşağıdadır. www.tavsiyeediyorum.com sitesindeki tavsiye ve yorumların tamamına ulaşmak için logoya tıklayınız..  antalya-psikolog-tavsiye-ediyorum-senol-baygul   

Siz de Şenol Baygül hakkında tavsiye ve teşekkür yazısı  yazmak isterseniz yine yukarıdaki resme tıklayabilirsiniz.
Açılacak sayfanın sağ üst köşesinde yer alan kırmızı renkli yeni  tavsiye ekleyin kısmından kolayca görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir diğer seçenekte sayfanın en sonunda yer alan yorum kısmına Facebook hesabınızla giriş yaparak değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. 

 

 Ayşegül (Danışan)
 IP: 88iz.252.27.YLL

17-09-2008 
 TavsiyeNo: 15360

Hayatımda her adımın, her tesadüfün ve her kişinin bir anlamı vardır. Şenol Bey'in bana tavsiye edilmesi aşamasındaki tesadüfler, Aspem'e gidişim ve Şenol Bey'le tanışmam da çok önemli-anlamlıdır benim için. Benim de herkes gibi anlatacak çok şeyim vardı ve çözemediğim bir yığın bilmece ile doluydu hayatım. Yıllardır boğuştuğum sorunlar için çaba sarfettim, mesela bir kaç uzmandan yardım aldım ama sadece dinlediler, dinlediler..."saatimiz doldu, diğer görüşmemizde devam ederiz" diyebildiler. Diğer görüşmede yine aynı. Benim zaten sorunlarımı anlatabildiğim dostlarım çoktu ama onlar da benim düşündüğüm gibi düşünmeye zorluyorlardı kendilerini; "vah vah-tüh tüh" deyip daha da büyütüyorduk hep beraber yaşadıklarımı. Şenol Bey ile sanırım 4 kez görüştük ve şu an bambaşka bir ben var içimde. Zaten o sizi konuşturdukça kendiniz de hayret ediyorsunuz, kendinize bir yolculuğa çıkarıyor sizi adeta...Hala yolculuk devam ediyor,kendimi bulana kadar devam edeceğiz inşallah. Teşekkürler DANIŞMAN'ım iyiki varsınız!

 

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.

Dr.Sevilay ZORLU
Antalya - Doktor
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
06-12-2013 
 TavsiyeNo: 64545

Şenol Bey gerek mesleğe bakış açısı, araştırmacı kişiliği ve prensipli tarzıyla farklıdır. Meslek ahlakına bağlı titizlikle çalışan bir profesyoneldir. Sadece lisans eğitimiyle yetinmeyip, bunun üzerine zahmetli, emek isteyen ve uzun süren psikoterapi eğitimleri almış ve kendisini geliştirmeye devam etmiştir. Alanının en iyilerindendir. Sakin tavırları, duruşu ve yaklaşımlarıyla bu iş için doğmuş dedirten kisiliktedir. Çok mutevazi ayni zamanda da guler yuzlu ve sevecen bir insandir. Danışanlarına verdiği önem, tedavide alternatif yaklaşımları sayesinde alanda herkese önerebileceğim bir terapisttir. Kendisi ile çalışma imkanı bulduğum için çok mutluyum. Antalya'da ihtiyacı olanlara tavsiye ediyorum, çekinmeden güvenle başvurabilirsiniz.

 göksel d. (Danışan)

 IP: 88.232.78.YJY

28-12-2008 
 TavsiyeNo: 18377

 

Merhaba ben Eylül 2007 de Antalyaya yerleştim,emekli deniz subayıyım.2005 senesinde İstanbulda yaşarken şiddetli geçimsizlik nedeniyle eşimden ayrılmaya karar verdim.Evimi ayırdım ve adli işlemleri başlattım.Bu esnada ikimizde İstanbulda uzunca bir süredir aile terapisi alıyorduk.Eski eşim çocuklarıda bana verdi kendisi ise İstanbulda kaldı bende Antalyaya taşınarak iki oğlumla (biri 1991 diğeri 2001 doğumlu) birlikte yeni bir hayata başlamaya karar verdim.Kendim ve çocuklarım için destek almaya devam etmek istiyordum.Genç ve dinamik bir psikolog arıyordum.Bu siteden faydalanarak Şenol Baygül beyi buldum. Önce bana ardından hem ergenlikle hemde üniversite sınavları ile boğuşan oğluma çok büyük faydaları oldu.İstanbulda iken psikoloğa götürmekte zorlandığım oğlum şimdi her fırsatta Şenol beye gitmek istiyor çünkü Şenol bey hem oğlumla hem benimle çok iyi bir ilişki kurdu.Eskiden içine kapanık ve ürkek olan oğlum birlikte yaptıkları çalışmalarla bu sorunlu yaş dönemini daha kolay atlatıyor ve üniversiteye giriş sınavlarındada daha başarılı olacağına inanıyor.Enerjisi tükenmek bilmeyen dost canlısı sımsıcak arkadaşı seçmekle ve kendisinden destek almakla ne kadar doğru bir iş yaptığımı anlıyor açıkcası kendimi de bu seçimimden dolayı tebrik ediyorum.

 

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.

 Ka Ü (Danışan)
 IP: 88.250.37.YJD

29-07-2010 
 TavsiyeNo: 34766

 

Şenol Bey ile internetten bana yardımcı olacak bir uzman ararken tavsiyeediyorum.com sitesinden uzmanları incelemem ve kendisinde karar kılmam sonucu tanıştım. evliyim, eşimle evliliğimizde halledemediğimiz, her seferinde başa döndüğümüz, bir türlü yol alamadığımız problemlerimiz vardı. kendisine ilk başta dışardan birisinin bize yardımcı olamayacağı inancıyla gittik. Boşanma kararı almadan önce evlililk danışmanından yardım alıp ailelerimize bunu da denedik demek için gittik. Görüşmelere eşimle birlikte gittik. Görüşmelerde tek başıma ve eşimle katılımlarımız oldu. Eşim benim beklentilerimi hem uzman birinden hem de erkek birinden duyması faydalı oldu. Görüşmeler eşimin benim söylediklerimin şımarıklık, küstahlık değil normal olduğunu anlamasını ve benimde abarttığım inatlaşmalarımı, uzatmalarımı görmemi sağladı. Şenol bey görüşmelerde zaman sınırlaması yapmadan eşimin de benim de duygularımızı düşüncelerimizi güven, gizlilik içinde yargılamadan anlatmamıza imkan sağladı. Şenol bey samimi, güvenilir, işini seven bir yapıda duruşu olan bir uzmandır. İhtiyacı olanlara tavsiye ediyorum. Kendisine bize yardımları için teşekkür ediyorum.

 

 Emine D (Danışan)
 IP: 62.248.10.YL

03-02-2010 
 TavsiyeNo: 30382

 

Şenol Bey ile siteniz aracılığıyla tanıştım. ilişkimle ilgili problemlerin olduğu dönemdi. Nişanlımla iş yerinde tanıştık. ikimizde üniversite mezunu, meslek sahibi kişilerdik. Çok gençte değildik 33-35 yaşlarındaydık, hayatla ilgili kendimize göre deneyimleri olan olgun insanlardık. Birbirimizden etkilendik, tanımaya başladık birbirimizi flört ettik evlenmeye karar verdik. Bu kararımızı ailelerimizle paylaştık. biz birbirimizi kabul etmemize rağmen ailelerimiz daha doğrusu nişanlımın annesi gelenek görenekleri bahane ederek beni kabul etmedi. Önümüze hep taşlar koymaya başladı. Bende onu çok kabul etmemiştim. ilişkimiz ayrılık ve bitme noktasına geldi. bu zor dönemlerimde arkadaşımın tavsiyesi ile gittiğim psikolojik danışman Şenol Bey ile tanıştıktan sonra ilişkimin seyri değişti. nişanlımı ve annesinide ilerleyen sürelerde danışmaya dahil ederek nişanlımın annesinin beni benimde onu nişanlımında her ikimizi daha iyi anlamasını sağladı. kendisine sizlerin aracılığıyla çok teşekkür ediyorum. Alanında çok her alanda ( empati, problem çözme, iletişim vb ) başarılı uzman herkese tavsiye ediyorum. iş yerindeki kişide çok güler yüzlü ve cana yakın , sıcak bir ortam mevcut.

 

 MUSTAFA Y. (Danışan)
 IP: 88.248.3.YDD

12-06-2009 
 TavsiyeNo: 24069

Merhaba ben eşine ve çocuklarına karşı kredilerini tüketmiş bir babaydım. Eğlenme, hayatı yaşama adına o kadar kendimi kaptırmıştım ki bir dönem eşim çocuklarım olduğunu bile unutmuştum. İçki, kumar gibi bir çok zararlı alışkanlığı tatmış ve ha bire dibe doğru gidiyordum. Yaptıklarımın yanlış, ailemin bana ihtiyacı olduğunu biliyordum. Eşime defalarca artık bu alışkanlıkları bırakacağıma söz vermiştim ama her seferinde kesin bir irade ortaya koyamadığım için geri dönüşler yaşıyordum. Artık insanlar nazarında sözüne güvenilmeyecek tutarsız biri olmuştum buda kaçmak istediğim içkiye beni daha çok yaklaştırıyordu. Eskiye eşime ve çocuklarıma dönmek istiyor ama bunu nasıl yapacağımı nerden başlayacağımı da bilmiyordum. Eşime derdimi anlattığımda bir psikolojik destek al düzel öyle gel diye yanıt veriyordu. Psikologu filmlerden tanıyor bana yardım edebileceğine inanmıyordum. Ama eşimin güvenini kazanmak için kendi içimde çokta inanmayarak sizin siteniz aracılığıyla Şenol Bey?e ulaştım. Ulaştığım ilk anda beni en çok etkileyen şey cep telefonundan ulaşabilmekti çünkü birçok uzmana sadece randevu yada sekreter aracılığıyla ulaşılır, ama Şenol Beyin danışanlarına olan hatta tanımadığı kişilere bile ilgisinden, yakınlığından , sıcaklığından cok etkilendim. Şimdi danışmayı sonlandırdık. Ben bu danışma seanslarında her şeyden önce insanın her şeyi kendi başına çözmeye çalışmaması gerektiğini, gerektiğinde gerçek bir uzmandan yardım alması gerektiğini bunun bir acizlik değil aksine mutluluğa giden yolu kısaltmak olduğunu öğrendim. Ayrıca Şenol Beye çok teşekkür ediyorum.. mesleki bilgisi ile sıcak yaklaşımı ile ailemize sağladığı destekle ben irademi güçlendirecek cerareti buldum eşimde bana tahammül edecek sabrı. ve şuan tekrar aile olmayı yaşıyorum.

 

 özlem u. (Danışan)
 IP: 78.166.14.JC

07-10-2008 
 TavsiyeNo: 15822

 

ŞENOL BAYGÜL tanışmamız bu site aracılığı ile oldu. kendisine müracaat ettiğimde eşimle ilgili ciddi sorunlar yaşıyorduk ve eşim evi terketmişti. ben çok kötü durumdaydım ve tamamen eşimi suçluyordum.şimdi ise hatanın tamamen onda olamadığını benden kaynaklanan sorunlarda olduğunu biliyorum. ve eşimi evliliğimizi kurtarma yönündeki ilk adımını attırmayı başardım. tek başıma karar vermiş olsaydım şu an boşanmış olurduk. şenol beyi herkese tavsiye ediyorum. ve burdan kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.

 

 zeyno (Danışan)
 IP: 178.233.83.ZW

13-05-2013 
 TavsiyeNo: 60664

 

4 yıl önce Şenol Beyle kendisinden yardım almış tanıdıklarımın önermesi ile tanıştım. Yaşamıma sağladığı destekler büyüktür. Kendim ve evliliğimle ilgili farkında olmadığım bir çok problemim vardı. Şenol Bey bunları tanımamı, anlamamı ve çözmemi sağladı. Kendisine çok inandım. Bana özgüven kazandırdı. Bana yadımcı olurken gerçekten yardımcı olmaya çalıştığını, bunu sadece iş yapmış olmak için yapmadığını hissetim. Şuanda da hala bu inancım devam ediyor. Kendisi alanında uzman , güvenilir ve güler yüzlüdür. Kendisine teşekkür ederim, desteğe ihtiyacı olanlara kendisinden yardım almalarını öneriyorum.

 

 gül (Danışan)
 IP: 95.10.148.YFW

05-05-2013 
 TavsiyeNo: 60470

 

Şenol beyden hayatımın zor bir döneminde destek aldım. Kendisini yardım alacağım uzman ararken internetten tesadüfen buldum. 5 seans görüşme yaptık. Bu görüşmelerde beni çok iyi anladığını, beni doğru yönlendirdiğini düşünüyorum. yaşamımla ilgili sağlıklı kararlar almama yardımcı olduğunu şimdi daha iyi fark ediyorum. Şenol bey bu zor dönemimde hep gerçekçi ve pozitifti. Onun yanında hep güvendeydim. Hayatımda desteğine hep ihtiyaç duyacağım bir kişi olarak herkese tavsiye ederim.

 SN (Danışan)
 IP: 78.165.64.BZ

02-05-2013 
 TavsiyeNo: 60409

 

Psikoloji ilimiyle uzaktan yakından bir ilgisi olmayan ben, Şenol Bey'le tanıştıktan sonra, kendi problemlerimi çözmeyi bırakın, başkalarının problemlerini bile çözmeye başladığımı farkettim. Arkadaşlarım da farketmiş olacak ki, her sorunu olan beni arıyor artık. Meğer, 'problemleri çözmenin en etkili ve en garantili yolu, problemi problem olarak görmemekmiş'. Bu basit gibi görünen cümleyi hayatımın merkezine koymamı sağladı ve artık benim için herşey daha kolay. Çünkü ortada çözülmeyi gerektirecek tek bir problem dahi göremiyorum.. Benim Şenol Baygül'e bir tavsiyem var; eğer bir gün siz de psikolojik yardım almaya ihtiyac duyarsanız, beni arayın derim. belkide sizden bile daha iyiyimdir. çünkü sizin, sizin gibi bi danışmanınız olmadı. çünkü benim danışmanım sizdiniz.

 

 nb (Danışan)
 IP: 78.164.220.YYY

02-05-2013 
 TavsiyeNo: 60400

 

Bana insan ilişkilerinde en zor hissedilen duygu nedir diye sorsalar, -bir insana güvenmek- olduğunu söylerim. Bunu da, karşımızdaki insanlar güvenilmez oldukları için değil, güven duygusunu karşı tarafa hissettirebilmenin, güvenilir insan olmaktan daha önemli olduğunu düşündüğüm için belki de..Ve tam da şu anda bir insan düşünün ki, onu gördüğünüzde içinizde hissettiğiniz en güçlü duygu 'güven' olsun.. Bunu nasıl yapabildiğini bilmesem de, eğitimle, makalelerle, mesleki çalışmalarla değil, tamamen insan olmakla sağlıyor. bireysel olarak, 'şenol' olarak yapıyor.. Nasıl bukadar eminsin derseniz, işte bahsettiğim o güven duygusu böyle düşünmemi sağlıyor.. benim tavsiyem; problemleriniz olduğunda destek almak için değil, aksine iyi hissettiğiniz bir anda gidin ve tanışın sevgili şenol baygül'le. Zaten sonrası kendiliğinden düzelecek ve size sadece izlemek düşecek.